Strona glownaJaponia
Czy wiesz ze...
Sam widzialem
Artykuły
Zielona Herbata
Język
GaleriaTest
O stronieLinkiKontakt
Księga Gości
Forum

Przeźroczyste ubrania - nowość w modzie japońskich nastolatek

Kilka dni temu dostałem mail‘a od znajomej z gorącą informacją o nowym trendzie w branży odzieżowej w Japonii – a mianowicie „niby“ przeźroczystych spódnicach. Przeczytałem, obejrzałem załączone zdjęcia i pomyślałem, że to żart. Wiedząc jednak, że Japonia to źródło niekończących się pomysłów to poszperałem trochę w internecie i  okazało się, że mówi prawdę.

A więc według najnowszych doniesień z sieci, najnowsza moda wśród japońskich nastolatek to spódnice i sukienki z nadrukiem bielizny, które sprawiają wrażenie, iż właścicielka nosi przeźroczystą garderobę! Jak widać na poniższych obrazkach, wrażenie jest naprawdę imponujące. Już wyobrażam sobie tych nieszczęsnych kierowców samochodów ratujących się przed uderzeniem w latarnie nie wierzących w to co właśnie zobaczyli, albo reworzystów leżących na drodze nie przerwanie śledzących wzrokiem majtki, które właśnie spostrzegli i nie czujących jeszcze, że stan ich uzębienia właśnie się zmienił. Trzeba przyznać, że żart, chociaż nie najwyższych lotów to się projektantom udał.

Niestety nie udało mi się znaleźć zdjęcia pokazującego czy coś równie ciekawego znajduje się z przodu spódnicy…. Czy aby jednak posunęli się aż tak daleko? Ale czy to istotne. Ważniejsze wydaje się być pytanie: Co następne? Czym teraz zaskoczą nas spece od marketingu i sprzedaży w Japonii?

Jestem przekonany, że na odpowiedź nie będziemy długo czekać.
Maru, 4.01.2009 r

Źródło:www.snopes.com

All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2008-2009 by Moja Japonia