Strona glownaJaponia
Czy wiesz ze...
Sam widzialem
Artykuły
Zielona Herbata
Język
GaleriaTest
O stronieLinkiKontakt
Księga Gości
ForumJaponią interesowałem się chyba od zawsze. Dawno temu samuraje i ninja. Oj nieraz próbowałem ich sztuczek oraz ciosów na młodszym bracie (który żyje i ma się dobrze). Po studiach w Polsce wyjechałem na kilka lat do Australii gdzie znacznie pogłębiłem moją wiedzę na temat (tak tak!) Japonii. Poznałem tam wielu Japończyków i wogóle osób zakochanych w Kraju Wschodzącego Słońca, a także odkryłem uroki kuchni japońskiej. Tam też poznałem moją bliską przyjaciółkę, mieszkankę (a jakże by inaczej) Osaki.

Miałem okazję już kilkakrotnie odwiedzać Japonię i głęboko wierzę, że na tym nie koniec :-)

A czemu strona internetowa? Chyba próba podzielenia się swoimi przeżyciami i historiami, próba poznania osób z podobnymi zainteresowaniami, a także zbyt wiele wolnego czasu:-)

Aha, jest to moja pierwsza strona tak więc proszę o wyrozumiałość.

Aby to wszystko miało ręce i nogi zawarłem tutaj ogólne informacje o Japonii (Japonia), różne ciekawostki (Czy wiesz że...) zdjęcia z Japonii (Galeria) kilka informacji o języku (Język), prosty test na temat Japonii (Test), linki do stron internetowych o pokrewnej tematyce (Linki). Dość szczegółowo rozpisałem się na temat zielonej herbaty i zasad jej parzenia (Zielona herbata) jako że jestem jej ogroooomym fanem i będę się starał wszystkich do niej przekonać. No i chyba najważniejsza podstronka - Sam widziałem! Czyli moje przeżycia i historie związane z pobytem w Japonii..

Szczególne podziękowania dla Tetsuko oraz jej rodziny, bez pomocy których ta strona nigdy by nie powstała.


Podziękowania należą się również Anecie, za jej nieprzecenioną pomoc w sprawdzaniu moich tekstów i upewnianiu się, że sens i logika zdań pozostaje w normie:-)

To na początek, mam jednak nadzieję na dalszą rozbudowę strony, tak więc proszę o sugestie oraz opinie!

Pozdrawiam,
Marcin
 


Ja w Osace
Osaka, 2006

Regulamin strony
Na stronie zostały wykorzystane teksty oraz grafiki nie będące włansością autora serwisu, do których strona nie przywłaszcza sobie żadnych praw. Zostaną one usunięte po jednoznacznej prośbie autora.

Zabrania się kopiowania jakiejkolwiek treści strony, grafiki oraz zdjęć bez zgody autora i umieszczanie ich na innej stronie. Zdjęcia pobrane za zgodą autora można kopiować tylko w całości i nie zezwala się na ich retuszowanie.

Dopuszcza się kopiowanie tekstu na własny użytek. Dozwolone jest pobieranie grafiki oraz zdjęć na własny użytek.

Udziela się niewyłącznego, ograniczonego i odwoływalnego prawa do tworzenia linku do strony o ile nie przedstawia on serwisu "Moja Japonia" w sposób fałszywy, mylący, czy też w każdej innej poniżającej formie. 
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2008-2009 by Moja Japonia